Děkujeme vám za zájem o tuto práci. Na této stránce naleznete důležité organizační a pracovní pokyny. 

V tuto chvíli je zapichování drátků z agrotechnických důvodů a naplnění kapacity dočasně přerušeno. Vážné zájemce prosíme o vyplnění smlouvy a její doručení do poštovní schránky firmy Agrospol, po skončení přerušení Vás budeme kontaktovat.

Organizační pokyny

  • Před zahájením prací je třeba mít vyplněnou a podepsanou pracovní smlouvu. (Smlouvu podepište celkem 3x: jednou na přední a dvakrát na zadní straně).
  • Pokud jste ho ještě nepodepsali u jiného zaměstnavatele, můžete vyplnit a podepsat „Prohlášení poplatníka daně z příjmů“ (tzv. růžové prohlášení). To je nutné nejprve stáhnout na disk, nelze jej otevírat přímo z prohlížeče. (Formulář vyžaduje Adobe Reader 8 nebo novější, který v případě potřeby stáhnete z těchto stránek.) Vzor pro vyplnění růžového prohlášení jsme Vám připravili zde.

Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete smlouvu (případně prohlášení) vytisknout, pošlete nám ji na adresu firma@agrospolvb.cz vyplněnou a my zajistíme její vytištění (podrobnosti níže viz odkaz „organizační pokyny“).

  • Před prvním nástupem do práce hodíte všechny vytištěné a podepsané dokumenty do schránky firmy (je při vstupu do areálu na adrese Svésedlická 740, Velká Bystřice).
  • Telefonicky se zkontaktujete s panem Jaromírem Nádvorníkem na tel. čísle +420 724 710 090 a v čase mezi 7:30–8:00 přijdete na chmelnici, kde Vám bude přidělen řádek.
  • Po přidělení a rovněž po dokončení řádku nezapomeňte zaslat SMS v požadovaném tvaru na tel. číslo +420 734 264 447.
  • Zde jsou kompletní organizační pokyny, prosíme, pečlivě si je přečtěte.