Sklizňové práce

Agrospol Velká Bystřice s.r.o. hledá brigádníky na práce při sklizni chmele. Zájemci se mohou informovat o volných pozicích na e-mailové adrese pavel.kolman@agrospolvb.cz nebo na telefonním čísle +420 775 234 888, kontaktní osoba Pavel Kolman. V případě dalších otázek Vám rádi poskytneme podrobnější informace.

  • Práce na česačce (od 18 let):

Předpokládaný termín sklizně v období cca. od 20. 8. do cca. 20. 9. Ubytování zajištěno zdarma na místní ubytovně, celodenní stravování (dle aktuálních cen stravy) v místní ubytovně. Práce probíhá ve dvou dvanáctihodinových směnách (denní a noční), vždy přibližně po týdnu se směny střídají.

Mzda podle typu práce od 137 Kč za hodinu plus zákonné příplatky za noční směny a víkendy (včetně možnosti zaslání výplaty na účet v EUR). Pro studenty možnost nezdaněné výplaty při podpisu prohlášení k dani, jinak je možnost uplatnění vratky daně v daňovém přiznání.

  • Sušič chmele (od 18 let):

  • Traktorista (od 18 let)


Více informací o těchto brigádách se můžete dozvědět osobně na vrátnici firmy AGROSPOL Velká Bystřice s.r.o. nebo nám můžete napsat na výše uvedený e-mail.