Zemědělský podnik v Tršické chmelařské oblasti (Agrospol Velká Bystřice s.r.o., https://www.agrospolvb.cz) hledá brigádníky od 18 let na práce při sklizni chmele.

  • Práce na česačce:

Předpokládaný termín sklizně v období cca. od 15. 8. do 15. 9. Ubytování zajištěno zdarma na místní ubytovně, celodenní stravování za 147 Kč/den v místní ubytovně. Práce probíhá ve dvou dvanáctihodinových směnách (denní a noční), vždy přibližně po týdnu se směny střídají.

Mzda podle typu práce od 109 Kč za hodinu plus zákonné příplatky za noční směny a víkendy (včetně možnosti zaslání výplaty na účet v EUR). Pro studenty možnost nezdaněné výplaty při podpisu prohlášení k dani, jinak je možnost uplatnění vratky daně v daňovém přiznání.

Zájemci se mohou hlásit do 30. 6. 2020 na e-mailové adrese pavel.kolman@agrospolvb.cz nebo na telefonním čísle +420 775 234 888, kontaktní osoba Pavel Kolman. V případě dalších otázek Vám rádi poskytneme podrobnější informace.

Další nabídky práce při letošní  sklizni chmele:

  • Sušič chmele:

  • Stříhání (od 15 let):

  • Traktorista


Více informací o této brigádě se můžete dozvědět osobně na vrátnici firmy AGROSPOL Velká Bystřice s.r.o. nebo nám můžete napsat e-mail.

Další možnosti brigád budou zveřejněny v průběhu roku.